Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Dekorowanie domu na Święta to sama przyjemność, prawda? Taka, że aż chciałoby się mieć więcej! Więcej ozdób, więcej lampek i więcej bożonarodzeniowej atmosfery. Ale co zrobić, gdy brakuje już miejsca? Wtedy warto ozdobić coś, co i tak musi pojawić się podczas Wigilii – ciasto! Możesz wykorzystać do tego nasz opłatek na tort na Boże Narodzenie z piękną, świąteczną grafiką!

To nic innego, jak efektowna dekoracja spożywcza, która pomoże Ci w krótkim czasie wprowadzić świąteczny klimat na stół!

Boże Narodzenie - opłatki na tort

W naszym sklepie znajdziesz 20 różnych wzorów opłatków świątecznych na torty. Wszystkie są utrzymane w klimacie Bożego Narodzenia, ale różnią się od siebie poszczególnymi elementami. Niektóre przedstawiają choinki, inne bombki, a jeszcze inne świece. Znajdziesz tu też opłatek na tort na Boże Narodzenie z prezentami, bałwankiem bądź zimowym krajobrazem.

Możemy wykonać dla Ciebie projekty okrągłe oraz prostokątne, przeznaczone na ciasta suche lub pokryte kremem. Oferujemy egzemplarze wykonane z papieru cukrowego bądź opłatkowego!

Opłatek na tort na Boże Narodzenie

Opłatek dekoracyjny na tort BOŻE NARODZENIE

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl